Hotel Hrádok***, reštaurácia a wellness Jelšava

Hotel Hrádok sa nachádza v prírodnom prostredí, 9 km od mesta Jelšava. Je umiestnený v nadmorskej výške 810 metrov nad morom. V blízkosti hotela sa nachádza Ochtinská Aragonitová jaskyňa.

Hotel Hrádok***, reštaurácia a wellness Jelšava

Hotel Hrádok*** ubytovanie, reštaurácia, wellness a šport

Hotel Hrádok sa nachádza v prírodnom prostredí, 9 km od mesta Jelšava. Je umiestnený v nadmorskej výške 810 metrov nad morom. V blízkosti hotela sa nachádza Ochtinská Aragonitová jaskyňa.

Adresa: SMZ – Služby, a.s., 049 16 Jelšava
Telefón:+421 58 4860 200
E-mail:info@hotelhradok.info
Mail:hradok@smzjelsava.sk

Horský Hotel Hrádok*** sa nachádza v pokojnom horskom prostredí, a preto je vhodný pre rodiny s deťmi, romantické pobyty mladomanželov či pre zaľúbené páry. Hotel pre návštevníkov poskytuje okrem ubytovania a stravovania aj wellness, športové aktivity (tenis, minigolf, plávanie, fitness) a poskytuje priestory pre firemné akcie či kongresové služby CR. Hotel je k dispozícií aj pre organizovanie svadieb, rodinných osláv a rôznych spoločenských udalostí za výhodné ceny.

Celková kapacita hotela predstavuje 76 lôžok, z toho 46 pevných a 30 príležitostných lôžok. Všetky izby a apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (WC, kúpeľňa, sprchovací kút), rádioprijímačom, farebným TV prijímačom so satelitným príjmom, mini-barom, telefónom. Na recepcii hotela je k dispozícii pre ubytovaných hostí zmenáreň a trezor. Na recepcii a pri bare hotela je voľne WiFi. Káblové pripojenie na internet v izbách je pre hostí dostupné na vyžiadanie u recepčného.

Ubytovacia kapacita predstavuje:

- 16 dvojposteľových izieb s možnosťou príležitostného lôžka (32 pevných lôžok a 16 príležitostných lôžok)

- 7 apartmánov s možnosťou dvoch príležitostných lôžok (14 pevných lôžok a 14 príležitostných lôžok)

Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené vo vlastnej reštaurácii, kde si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky jedál a nápojov. Hotel Hrádok*** ponúka priestory na usporiadanie rodinných a spoločenských podujatí (svadby, oslavy, plesy), kongresov, konferencií a školení (celkovo 4 sály s kapacitou 160, 40, 25 a 20 miest).

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

WELLNESS & ŠPORT Hotel Hrádok - vstupy pre verejnosť

Okrem hotelových hostí je wellness otvorený aj pre verejnosť. Viac na https://www.hotelhradok.sk/wellness-sport/

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.