Hostinec Psota, reštaurácia neďaleko Jelšavy

Sme reštaurácia so zameraním na mäsové jedlá z čerstvých, najkvalitnejších a najzdravších druhov mias zo zveriny.

Hostinec Psota, reštaurácia neďaleko Jelšavy

Reštaurácia s ubytovaním Hostinec na Psote, Revúcka Lehota

Sme reštaurácia so zameraním na mäsové jedlá z čerstvých, najkvalitnejších a najzdravších druhov mias zo zveriny.

Adresa: č.131, 049 18 Revúcka Lehota
Telefón:+421905356297
E-mail:stano66@inmail.sk

Vitajte v Hostinci PSOTA v Revúckej Lehote. Prečo takýto názov? Na tomto mieste v 30-tych rokoch minulého storočia rodina Jána Kundráka postavila skromný domček a zriadila v ňom obchod s pohostinstvom. Bolo to obdobie chudoby a nezamestnanosti. V obchode bolo málo tovaru, ale majiteľ vždy uspokojil zákazníkov tak, že syna Rudolfa posielal na potrebný tovar do obchodu Friedmanovcov v Lubeníku. Preto mu návštevníci začali hovoriť psota. Názov PSOTA, pre usadlosť pri hlavnej ceste, sa udržal do dnešných dní.

Hostinec má v ponuke tri samostané izby. Jednolôžkovú s prístelkom, dvôjlôžkovú s rozkladacou sedacou súpravou a spoločné dvôjlôžko s prístelkom. Izby majú samostatné kúpelne s WC. V izbách je mimo štandartnej výbavy, trezor, chladnička, DVD prehrávač, internet. Nábytok je s prírodného borovicového dreva.


Sme kompletne nefajčiarske zariadenie!!!

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Obedy: 12 oo - 15 oo, večere: 18 oo - 21 oo

Pondelok:12 oo - 22 oo
Utorok:12 oo - 22 oo
Streda:12 oo - 22 oo
Štvrtok:12 oo - 22 oo
Piatok:12 oo - 22 oo
Sobota:12 oo - 22 oo

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.